Współpraca

Już dziś podejmij z naszą firmą współpracę. Proponujemy Ci współpracę dla agentów oraz dla partnerów finansowych.
Kliknij i zacznij zarabiać

 

Jeśli interesuje Cię bezpośredni kontakt z klientem, to ta oferta jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Jeżeli masz odpowiednie zdolności interpersonalne i po prostu lubisz ludzi, to zapraszamy Cię do naszego grona. Przyjmiemy Cię z otwartymi rękami. Stworzymy Ci dogodne warunki pracy. To my dostosujemy się do Ciebie i nie będziesz musiał rezygnować z dotychczasowej formy zatrudnienia. Zostań naszym agentem finansowym i zacznij pośredniczyć między naszą firmą a konsumentem.

Gwarantujemy Ci szeroki wachlarz możliwości i rozwoju zawodowego. Pozyskiwanie nowych klientów będzie Twoim podstawowym celem. Na każdym etapie nasza firma Ci pomoże, nie zostawimy Cię samemu sobie. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy Ci w możliwie najlepszy sposób. Udostępnimy Ci wszystkie narzędzia pracy, którymi sami się posługujemy. Nie będziesz potrzebował sekretarki, czy innej osoby do pomocy. Wszystko zrobisz sam za pomocą komputera i dostępu do Internetu. Na naszej platformie internetowej znajdziesz wszystko, czego w danej chwili będziesz potrzebować Ty lub Twój klient. Całkowicie za darmo udostępnimy Ci wszystkie transakcje, czy wymagane dokumenty. Ponadto dostaniesz od nas sieci sprzedaży, całą historię oraz panel zarządzania. Musisz jedynie stać się naszym agentem finansowym i podpisać z nami umowę. Dodatkowo uzyskasz od nas wsparcie w postaci infolinii oraz dostaniesz cały pakiet ulotek reklamowych, na start.

 

Nasza firma jest liderem w branży firm pozabankowych, zrzeszamy największą liczbę agentów mobilnych. Mamy pewną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz wypromować swoją firmę, to my Ci w tym pomożemy. Gwarantujemy Ci, że o Twojej firmie dowie się jak najwięcej osób. Możemy także sprzedawać Twoje produkty.

Afilacje

 

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży budowlanej, telekomunikacyjnej, energetycznej, samochodowej do współpracy z naszą firmą.

 

Nasza firma ma ponad 13 tysięcy agentów w całej Polsce, kilka oddziałów Call Center rozmieszczonych w różnych punktach na terenie Polski oraz posiadamy kilkaset stron internetowych o tematyce związanej z pomocą finansową.

 

Mamy dla Ciebie kolejną propozycję współpracy. Jeśli chciałbyś prowadzić swój własny lombard, ale boisz się sam zaryzykować, czy nie masz dostatecznej wiedzy na temat prowadzenia takiego interesu, to właśnie my Ci pomożemy. Proponujemy Ci poprowadzenie własnego lombardu pod naszym patronatem- Polski Lombard. Dołącz do nas, a będziesz rozpoznawalny w całym kraju. Mamy własny kapitał zakładowy wynoszący ponad 200 tysięcy złotych. Jeśli będziesz zainteresowany naszą ofertą, to podpiszemy umowę współpracy na sprzedaż pożyczek. Jest to dla Ciebie bardzo opłacalne, gdyż będziesz zarabiać na przechowywaniu towaru, a także na odsetkach z udzielanych pożyczek. Nasza współpraca będzie polegała na tym, że od Ciebie dostaniemy minimalną prowizję, którą wspólnie ustalimy podczas negocjacji biznesowych. W zamian otrzymasz od nas pełne wsparcie i całkowicie bezpłatny dostęp do specjalnej platformy lombardowej online.

 

Wystarczy tylko kilka prostych kroków, aby podjąć z nami współpracę:

Skontaktuj się z nami za pomocą infolinii lub formularzu kontaktowego.

Wynegocjuj z nami najkorzystniejsze dla Ciebie warunki współpracy.

Podpisz z nami umowę o współpracę.

A na koniec- otrzymasz dostęp do specjalnej i innowacyjnej platformy lombardowej online dostępnej w przeglądarce internetowej.

Skontaktuj się z nami już dziś i zostań naszym Partnerem. Zacznij całkowicie legalny biznes. Czekamy właśnie na Ciebie pod adresem.

0 0 votes
Daj ocenę