Skup samochodów Bobolice tel 887 332 665

Pożyczki bez BIK – Jeśli posiadasz samochód i musisz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Karlino tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacji jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na etap trwania zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci popularne zasady i gwarancję uczciwości. Nie liczymy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz z niego posiadać, tak kiedy do ostatniej chwile. Możesz osiągnąć pożyczkę na dowlony projekt oraz bez zadania jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź decyzje dotyczące własnej praktyki i przekonaj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Karlino tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz być unikalnym właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na krajowej stronie internetowej, patrząc w nim liczbę pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przeprowadzony przez nasz zespół, jaki jest do Twojej dyspozycji na kartce głównej.

3. Po wypełnieniu wszystkich danych w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w czasu kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier udzieli Ci wszelkie potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wyznaczone przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w formie samochodu stanowimy w mieszkanie pożyczyć Ci ogromniejszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Karlino tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci podadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, samochodu a nowych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z polskim agentem.

Skup samochodów Karlino tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby dostać pożyczkę?

Nie chcemy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są więc : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która planuje, że kredytobiorca odkłada na firmę oferującą kredytu, prawo własności mebla będącego celem zastawu. Na mierze umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, a firma pożyczkowa umożliwia mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a także płaci za jego eksloatację, tak jak brało to miejsce do ostatniej chwile. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń wychodzących z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Karlino tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments