Pitbull nowe porządki Chociwel gdzie obejrzeć?

Pitbull, to sam spośród obecnych filmów, który ma w napięciu, mrozi krew w żyłach oraz jest tak dużo scen akcji, że z uczciwością nie można wymienić go filmem nudnym i monotonnym. Zawieramy w nim bowiem do czynienia z linią warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w wielkie porwania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Mielno gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energie i częstym akcjom, które nie zazwyczaj są zgodne z założeniem, film bronił się hitem i szybko, zdecydowano się na pozostałą strona Bitbulla.

klik i ogladaj film

Inna strona kultowego filmu, Pitbull Nowe porządki, opowiada o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce złapać groźnych gangsterów, zakłócających etap nie właśnie na Mokotowie, lecz zarówno w wszelkiej Warszawie. Czynią oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł pozostałej grupy.

W trakcie akcji, ukazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bowiem o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i obcinał mi palce, aby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Uczestniczący w pojedynkę Majami, dla cała sytuacji, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy czas i są wielka wiedzę na fakt strategii leczenia gangsterów.

Pitbull nowe porządki Mielno gdzie obejrzeć?

Majami, trafia na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w tłach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed siecią i nie przychodzi do zatrzymania. Darek nie ma się poddać i szuka własnego rodzaju na zatrzymanie gangsterów.

Majami, zyskuję cenne informacje odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt lecz nie chce pomóc mu stworzeniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić działalność na nowy.

Pitbull nowe porządki Mielno gdzie obejrzeć?

Nie planując wyboru grupa policjantów decyduje się przeprowadzić pracę i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas prac nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego dostrzegaj policjanci trafiają jednak później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymiany.

W obawie o duży wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w bieżącym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do załatwienia jego matk. Tworzyła stanowić wtedy Zemsta za pomoc z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wychodzi z prawa, że gdy się nawracać, to po całości.

Udzielam się do brania wkładu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje również miejsce, w których zakopano ciała. W współczesny ćwicz, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające reklamę na fakt handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia spośród ich cechy.

Pitbull nowe porządki Mielno gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant różni się zdobytymi danymi z znajomym i wychodzi na drugą akcję. Majami wraz z linią policjantów wraca na plac bazaru. po przygotowaniu sklepu, zaczyna się obserwacja z pustego pomieszczenia po automatach do gry. To do samego ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia oddać się w dłoni policji.

Świadom, obserwacji miejsca, decyduje się zapytać o podatek. Gdy sięga po pieniądze, w obecnym terminie do pokoju wpada policja i kończy zatrzymania. Boss decyduje się na współpracę z policją, na poczet mniejszego wyroku także ofert zawarcia związku małżeńskiego podczas wykonywanego kary. Gdy powtarza się dotrzeć do zrozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Podchodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, dodający się w istotę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym sezonie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i złych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie pasowany do nagrody. Posiada wiele pozytywnych sylwetek również z pewnością przyznaje się na tle innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Mielno gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o