Kuki.pl logowanie

      Brak komentarzy do Kuki.pl logowanie

Kuki.pl logowanie – Aby zalogować się na stronie Kuki.pl najpierw należy wyszukać firmę pożyczkową Kuki. Należy zatem wpisać w wyszukiwarce internetowej Kuki  lub w pasku przeglądarki wpisać https://www.kuki.pl. W wynikach wyświetli  się adres oficjalnej strony pożyczkodawcy Kuki, w który należy kliknąć.

Kuki.pl logowanie

Jeśli już znajdziesz się na stronie kuki.pl, to w prawym górnym rogu znajdziesz pole zaloguj. Aby się zalogować, należy kliknąć w pole zaloguj, po czym wyświetlą Ci się dwa okienka. Jeśli korzystałeś już z usług firmy Kuki i masz założony profil, to wypełnił swoimi danymi okienko na niebieskim tle, które znajduje się po prawej stronie. Wpisujesz zatem swój adres-email oraz hasło, które użyłeś podczas rejestracji.

WAŻNE. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy jesteś na szyfrowanej stronie Kuki.pl. Na pasku swojej przeglądarki sprawdź zatem, czy masz kłódkę oraz, czy adres strony zaczyna się od https.

Jeśli zdarzy się, że zapomnisz hasło, to wystarczy kliknąć Zapomniałeś hasła? i wtedy będziesz mieć możliwość skorzystania z opcji zmiany hasła. Należy wpisać  adres e-mail, który użyłeś podczas rejestracji i zakładania konta i kliknąć wyślij hasło. Na podany przez Ciebie adres mailowy otrzymasz tymczasowe hasło do logowania, które należy następnie zmienić.

 

Jeśli już otrzymałeś hasło, to się zaloguj. Po zalogowaniu na samej górze pojawi się Twoje imię oraz numer klienta. Jeśli dokładnie takie dane zobaczysz, to będziesz wiedział, że poprawnie się zalogowałeś na swoje konto założone w serwisie kuki.pl.

Poniżej wyświetli się informacja, jaka kwota pożpożyczkit dla Ciebie dostępna. Jeśli już otrzymałeś pożyczkę, po zalogowaniu będziesz mógł sprawdzić ,kiedy upływa termin jej spłaty.

Dzięki możliwości monitorowania swojej spłaty w serwisie Kuki.pl, unikniesz windykacji ze strony pożyczkodawcy Kuki oraz nieprzyjemności, które związane są z windykacją klienta.

Kuki logowanie jest  bardzo przydatnym narzędziem, dzięki któremu będziesz miał szybki dostęp do wszystkich wiadomości, które dotyczą dostępnych ofert i spłaty Twoich pożyczek.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w serwisie Kuki.pl, to aby móc skorzystać z opcji Kuki logowanie, w pierwszej kolejności należy się zarejestrować.  Wystarczy kliknąć w link zarejestruj się, który znajduje się na pomarańczowym tle obok okna służącego do logowania.

 

Po kliknięciu zarejestruj się, wyświetli Ci się formularz rejestracyjny. Należy wpisać wszystkie wymagane dane, w tym numer telefonu komórkowego,  adres e-mail i hasło, które posłużą później do Kuki logowanie.

Pamiętaj:

Nie udostępniaj nikomu danych do Twojego profilu.

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w całości, to przedłuż okres spłaty. Wystarczy jedynie wpłacić opłatę za przedłużenie. Kwota opłaty za przedłużenie zależna jest od okresu, na jaki chcesz przedłużyć spłatę pożyczki. Dzięki temu nie trafisz do działu Kuki windykacja.

Pamiętaj, że gotówkę z pożyczki otrzymasz na konto bankowe, z którego wykonasz opłatę rejestracyjną.

Pamiętaj, że w razie pytań i potrzeby pomocy z firmą Kuki  możesz się skontaktować od poniedziałku do niedzieli. Dane kontaktowe znajdziesz pod zakładką kontakt.

Umowa pożyczki Kuki jest dostępna po zalogowaniu do serwisu kuki logowanie.

Numery kont bankowych do spłaty pożyczki możesz sprawdzić na dokumencie umowa pożyczki kuki oraz na stronie Kuki kontakt.

Pamiętaj, aby uważać na fałszywe maile wysyłane przez oszustów. Firma Kuki nigdy nie wysyła maili z prośbą o podanie loginu, czy hasła do serwisu.

Przed startem pożyczki zawsze uważnie zapoznaj się z dokumentem umowa pożyczki Kuki.

Pożyczkodawca Kuki sprawdza Twoją zdolność kredytową na podstawie weryfikacji baz takich jak BIK, ERIF, KRD.

Jeśli obecnie masz inne pożyczki, które spłacasz na bieżąco, to w firmie Kuki otrzymasz pożyczkę bez żadnego problemu.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o