Depilacja laserowa Lublin

      Brak komentarzy do Depilacja laserowa Lublin

Epilacja laserowa – nowoczesny system na dobre ciało!

Epilacja laserowa Biłgoraj

Lekkie i zadbane ciało we nowoczesnym świecie stanowi jednym z ważnych wyznaczników piękna. Na długotrwałym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia zależy nam szczególnie w okresie wakacyjnym, jak wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo rozległych obszarów ciała. Chcąc jak dobrze pokazywać się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne metody usuwania niechcianego owłosienia zezwalają na uzyskanie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te zabiegi, dzięki którym pozbywamy się włosów na relatywnie długi godzina (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tutaj o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe a poprzez to niezbyt dobre rezultaty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w prawie bezbolesny sposób, i przy tym cieszyć się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, tani w złotych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Biłgoraj

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest pisana przy zachowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Nadaje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i wykonują redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w piłce, lekarz medycyny estetycznej może dostosowywać moc dania do specyficznych potrzeb pacjenta, co zapobiega zaczynaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W sukcesu kobiet coraz bardziej przystępna jest zarówno depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich części ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do zastosowania laserowej epilacji stanowi nie tylko chęć posiadania dobrej skóry w sensach estetycznych. Ta technologia medyczna jest dana także dla pacjentów, którzy cierpią na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wymagania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale również bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowocześniejsze metody i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja prawdopodobnie żyć wytwarzana u chorych z każdym typem skóry oraz typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia dobrych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do ostatnich tych należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zakresie zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
zdolność do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan świeżo po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do zastosowania laseroterapii istnieje także silna lub świeża opalenizna. Zarówno przed, jak również po zabiegu, wyróżnia się unikanie ekspozycji na światło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a dodatkowo stosowanie fotoprotekcji w stronie kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Biłgoraj

Zabieg laseroterapii nie wiąże się z koniecznością odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do własnych codziennych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w budów delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a i (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, potrafią się utrzymywać do paru dni i ustępują samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Biłgoraj

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments